Roma ia sheh “hajrin” transferimit të Godinit te Inter – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roma ia sheh “hajrin” transferimit të Godinit te Inter

21:37 | 06 Janar 2019

Roma duan të sjellin mbrojtësin Miranda në Stadio Olimpico nga Inter, raportojnë Corriere dello Sport përcjell ORAinfo.

Braziliani nuk ka luajtur aq shumë sa ai do të kishte pëlqyer këtë sezon dhe meqë Interi është pranë marrëveshjes për Diego Godin të Atletico Madridit 34-vjeçari do të kërkojë diku tjetër në mënyrë që të luajë rregullisht.

Roma mund ta transferojë atë, pasi që romakët kërkojnë ta përforcojnë fazën e mbrojtjes dhe Mirandan e sheh si lojtar ideal./ORAinfo/

Komento: