Roma jep lajmin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roma jep lajmin e madh Milanit

17:45 | 27 Janar 2019

Roma nuk arriti më shumë se një barazim kundër Atalantës, por gjithashtu u është dhënë një lajm i keq përpara ndeshjes së javës së ardhshme me AC Milan përcjell ORAinfo.

Bryan Cristante dhe Steven Nzonzi u dhanë dy karta të verdhë në lojë, që do të thotë se ata do të humbasin ndeshjen kundër AC Milan për shkak të rregullit të akumulimit të kartonit të verdhë.

Ky padyshim do të jetë një lajm i madh për rossonerët./ORAinfo/

Komento: