Roma ia “vjedhë” nga duart Milanit super-mesfushorin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Roma ia “vjedhë” nga duart Milanit super-mesfushorin

15:11 | 15 Prill 2019

Roma thuhet se po përgatisin një ofertë prej 20 milion euro plus shpërblime për mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali.

Sipas Tuttomercatoweb, Tonali është në listën e romakëve të përforcimeve të mundshme për sezonin e ardhshëm, përcjell ORAinfo.

Faqja e internetit shpjegon se Giallorossi është gati të vjedhë yllin që po e kërkon Juventus, Inter, Milan dhe Napoli, të cilët të gjithë vazhdojnë të monitorojnë situatën e tij.

19-vjeçari ka shënuar tre gola dhe ka siguruar shtatë asistime këtë sezon për Brescian, të cilët janë në krye të Serie B./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!