Ronaldo “dridh” Juventusin me lajmin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronaldo “dridh” Juventusin me lajmin e fundit

20:03 | 31 Maj 2019

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo mund të kthehet në Manchester United.

Cristiano Ronaldo mund të kthehet në Manchester United, thotë Andrea Pirlo, por superstar i Juventusit mund të transferohet lehtë në MLS ose Azi sapo të vijë koha për të lënë kampionët e Serie A,përcjell ORAinfo.

Ikona italiane i ka thënë Daily Mail: “Ai ka dy apo tre vjet kontratë me Juventusin dhe pas kësaj është e mundur që ai të shkojë në SHBA apo në një vend tjetër”./ORAinfo/

Komento: