Ronaldo- Manchester United, vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronaldo- Manchester United, vjen lajmi i papritur

18:34 | 23 Shkurt 2019

Drejtori sportiv i Juventus Fabio Paratici ka hedhur poshtë thashethemet se Cristiano Ronaldo mund të rikthhet tek Manchester United në fund të sezonit.

Raportet dje deklaruan se Ronaldo mund të kthehej në United në fund të sezonit dhe ishte duke u diskutuar një shfaqje futbolli të quajtur ‘Calcio e Mercato’ në Rai Sports përcjell ORAinfo.

Gjatë shfaqjes, një nga gazetarët u dërgua një mesazh në telefonin e tij nga Paratici dhe ai zbuloi se nuk ka të vërteta në raportet që lidhin Ronaldon me një kthim në Old Trafford./ORAinfo/

Komento: