Ronaldo shkakton “tërmet”, këtë trajner e do te Juventusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronaldo shkakton “tërmet”, këtë trajner e do te Juventusi

15:14 | 20 Maj 2019

Ronaldo i ka kërkuar bordit të Juventusit që ata ta emërojnë José Mourinhon si trajner të ri .

Dominimi vendas i Juve është aq i madh sa një trajner i ardhshëm duhet garantuar Scudetton,përcjell ORAinfo.

Mourinho së pari duhet të këndellet pas traumave të tij në Manchester United dhe përvojën e tij të mëparshme të punës me Ronaldon, kur pala e tij e Real Madridit doli kundër Barcelonës së Pep Guardiolës.

Ai gjithashtu do t’i japë Mourinhos mundësinë për të shkuar kokë më kokë me Carlo Ancelottin, një trajner për të cilin Mourinho ka shumë admirim ./ORAinfo/

Komento: