Ronela ‘ҫmend’ të gjithë me foton e fundit, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ronela ‘ҫmend’ të gjithë me foton e fundit, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë

21:18 | 20 Shtator 2019

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!