Ronela rikthehet në kohën kur i kishte bërë flokët e kaltra, ju ‘çudit’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronela rikthehet në kohën kur i kishte bërë flokët e kaltra, ju ‘çudit’ me pamjen

00:11 | 31 Maj 2020

Këngëtarja Ronela Hajati është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Pos për këngët, ajo shquhet edhe për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të para pesë viteve.

E gjithë vëmendjen, padyshim morën flokët e saj ngjyrë të kaltër./ORAinfo/

Komento: