Rossonerët marrin lajmin e madh, ja kush po kthehet te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rossonerët marrin lajmin e madh, ja kush po kthehet te Milan

19:59 | 09 Shkurt 2019

Lucas Biglia, është rikthyer në skuadrën e Milanit pas një lëndimi të gjatë përpara ndeshjes së tyre kundër Cagliarit.

Kjo është paraqitja e parë e mesfushorit që nga fundi i tetorit, kur ai pësoi një tendosje serioze përcjell ORAinfo.

Cristian Zapata, Mattia Caldara, Pepe Reina, Ivan Strinic dhe Jack Bonaventura janë ende jashtë skuadrës.

Skuadra e Milanit për Cagliari: A Donnarumma, G Donnarumma, Plizzari; Abate, Kalabria, Conti, Laxalt, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli; Bakayoko, Bertolacci, Biglia, Kessie, Mauri, Montolivo, Paquetá; Borini, Calhanoglu, Castillejo, Cutrone, Piatek, Suso./ORAinfo/

Komento: