Rossonerët në festë! Leonardo po e sjell yllin e madh në “San Siro”

19:49 | 03 Mars 2019

Projekti i të rinjve në shtëpinë e Milanos do të vazhdojë në afat të gjatë duke përfshirë edhe në departamentit ofensiv.

Sipas treguesve të fundit të tregut, rossonerët së shpejti do të gjuajnë për burime të reja dhe premtuese, në veçanti një krah sulmimi të shpejtë dhe cilësor dhe një sulmues që mund të integrohet sa më shpejt që të jetë e mundur, siç ndodhi me Krzysztof Piatek në sesionin e fundit përcjell ORAinfo.

Në këtë kuptim, redaktorët e Sportmediaset treguan emrin që së shpejti do të i bashkohet Milanit.
Allan Saint-Maximin i kërkuar në janar dhe me të cilën do të duket se tashmë ekziston një marrëveshje e përgjithshme në nivelin kontraktual.

Ai do të largohet nga Nice dhe duket i bindur se ai do të ndryshojë shpejt fanellën e tij./ORAinfo/

Komento: