Rossonerët në festë! Sulmuesi “raketë” po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rossonerët në festë! Sulmuesi “raketë” po zbarkon në “San Siro”

10:56 | 21 Janar 2019

Kryzstof Piatek te AC Milan është pothuajse një marrëveshje e bërë dhe kjo është konfirmuar nga drejtori sportiv i Genoas Giorgio Perinetti në një intervistë me Radio Rai 1 përcjell ORAinfo.

“Pas ndeshjes së sotme kundër Milanit, ne do t’i takojmë ata dhe do të arrijnë një marrëveshje në 48 orët e ardhshme, pavarësisht nëse ai largohet apo jo.

“Marrëveshja nuk është finalizuar ende pasi ne duhet të analizojmë nëse do të jetë funksionale për sesionet tona të tregut të transferimit, “tha ai./ORAinfo/

Komento: