Rossonerët të lumtur tej mase !!Futbollisti më i mirë po e vesh fanellën kuqezi

21:20 | 22 Janar 2019

Sulmuesi i Genoas, Christian Kouamé foli për Sky Italia në lidhje me humbjen e të shokut të tij Piatek të cilin e rrëmbeu Milan, përcjell ORAinfo.

“Mposhtja ndaj Milanit ? Ne kemi humbur tifozët tanë, ne jemi mësuar për të luajtur me tifozët tanë, unë jam i trishtuar për të dëgjuar se Piatek do të largohet, ai është një mik i madh.

“Unë i uroj atij mirë dhe shpresoj që ai të mund të japë më së miri në Milan. Ai është shumë i fortë sipas mendimit tim, ai mund të bëjë gjëra të mëdha, ai është një lojtar që gjithmonë e sheh golin, kjo është forca e tij kryesore”, ka thënë Kouame./ORAinfo/

Komento: