Rrahje brutale mes vajzave në këtë shkollë të mesme në Prishtinë, dalin pamjet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrahje brutale mes vajzave në këtë shkollë të mesme në Prishtinë, dalin pamjet

20:08 | 15 Maj 2019

Një rrahje brutale mes vajzave ka ndodhur në një shkollë në Prishtinë.

Një rrahje mes nxënësve është regjistruar edhe sot në shkollën e mesme “Sami Frashëri”, në Prishtinë.

Nga pamjet e siguruara nga Insajderi shihet se si një grup vajzash brenda një klase – rrihen njëra me tjertrën.

Nuk janë të pakta raportimet për rastin e rrahjeve brenda këtij institucioni.

Sipas informacioneve rrahja ka ndodhur gjatë ditës së sotshme.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!