Rrahje mes zyrtarëve të LDK-së në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rrahje mes zyrtarëve të LDK-së në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

16:10 | 19 Maj 2019

Ka ndodhur një rrahje mes zyrtarëve të LDK-së në Mitrovicë.

Mësohet se përkrahësit e Safet Kamberit janë nervozuar me zgjedhjet partiake në këtë komunë ku në garë është edhe Faton Peci.

Safet Kamberi tha për Express se nuk e di nëse aty ka pasur rrahje. Ndërsa, Faton Peci tha se pak pak do të flasë lidhur me këtë incident.

I kontaktuar për herë të dytë, Peci, tha se nuk ka qenë në Kuvend, dhe porsa të marrë informacion do të jap prononcim.

Pamje nga përleshja:

Komento: