Rrëfehet Shyhrete Behluli, tregon sa fiton nga muzika – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrëfehet Shyhrete Behluli, tregon sa fiton nga muzika

10:03 | 12 Qershor 2019

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Shyhrete Behluli meqë ka shumë vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku bashkë me Leartën folën për duetin e tyre kushtuar Nexhmije Pagarushës.

Shyhretja dhe se muzikën e ka pasion dhe ka të ardhura të mira nga ky profesion, por jo aq sa mendojnë të tjerët dhe se me rëndësi për të është harmonia familjare.

“Falë Zotit kemi edhe të ardhura të mira prej këngës, jo aq sa mendojnë njerëzit, por për një jetë mesatare normale. Nuk mendoj asnjëherë për pasuri se kam dëshirë që së pari të kem një familje të shëndoshë e të jemi mirë me shëndetin, se pasuria nuk ka skaj. Nuk kërkoj të kem shumë, kërkoj të kem harmoni në familje e kjo është në rend të parë. Për të tjerat, çfarë të sjellë Zoti, janë të mirëseardhura”, tha ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!