Rrethi i parë i Kupës së Kosovës, hidhet shorti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rrethi i parë i Kupës së Kosovës, hidhet shorti

16:05 | 26 Tetor 2020

Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës.

Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës.

Në këtë rreth janë përfshirë 10 skuadra të Ligës së Dytë dhe Ligës së Tretë, derisa ndeshjet do të zhvillohen këtë mesjavë.

Çiftet e rrethit të parë

E mërkurë

Sharri – Opoja, ora 13:00

Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00

Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00

Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00

Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00.

Komento: