Rrezikohen banorët e Mitrovicës, shtylla elektrike përfshihet nga zjarri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrezikohen banorët e Mitrovicës, shtylla elektrike përfshihet nga zjarri

11:52 | 24 Shkurt 2019

Një shtyllë elektrike është përfshirë nga zjarri.

Rasti ka ndodhur në një lagje të Mitrovicës, me ç’rast qytetarët përreth janë ndier të rrezikuar.

Sipas banorëve, organeve përgjegjëse u janë dashur rreth një orë që të paraqiten në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë që me rastin në fjalë po merren organet kompetente.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!