Rrezikonin të humbnin jetën në ujë, shpëtohen 7 turistë në Durrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rrezikonin të humbnin jetën në ujë, shpëtohen 7 turistë në Durrës

23:28 | 14 Gusht 2019

Shtatë turistë janë shpëtuar në Durrës.

Roja bregdetare kanë shpëtuar shtatë turistë që rrezikonin të humbnin jetën në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotme.

Mjeti lundrues me të cilin udhëtonin ka pësuar avari dhe është dashur ndërhyrja e rojes bregdetare për t’i nxjerrë në breg.

Por fatmirësisht, burime te mediave shqiptare bëjnë me dije se përvec panikut, turistët nuk pësuan asnjë lëndim.

Komento: