Rrëzohet duke punuar në shtyllë, lëndohet rëndë gjakovari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrëzohet duke punuar në shtyllë, lëndohet rëndë gjakovari

11:24 | 06 Shkurt 2019

Një person ka marrë lëndime trupore pasi është rrezuar derisa po punonte në një shtyllë elektrike.

“Raportohet se viktima mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke punuar në një shtyllë elektrike, aksidentalisht është rrezuar me ç’rast ka pësuar lëndime trupore”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!