Rrëzohet lisi në Prishtinë nga erërat e forta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrëzohet lisi në Prishtinë nga erërat e forta

19:58 | 11 Shkurt 2019

Erërat e forta nuk kanë kaluar pa shkaktuar dëme në Prishtinë.

Si pasojë e erërave është rrëzuar një lis në Prishtinë.

Si pasojë e kushteve të krijuara atmosferike, erërat e forta kanë rrëzuar një lis në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë.

Lisi i nxjerrë si pasojë e erërave dhe shiut të rrëbeshëshëm ishte 50 vjeçar.

Nuk raportohet për të lënduar, njofton Klan Kosova.

Siç shihet në pamje, në vendin e ngjarjes kanë dal edhe Policia e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!