Rrokulliste me traktor, një person dërgohet në QKUK – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rrokulliste me traktor, një person dërgohet në QKUK

18:15 | 27 Tetor 2020

Një person është lënduar pasi është rrokullisur në fshatin Surdull të Podujevës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Daut Hoxha.

Hoxha tha se i lënduar është dërguar për trajtim në QKUK.

“Rreth orës 15:10, në fshatin Surdull të Podujevës, raportohet se një traktor është rrokullisur dhe një person mashkull kosovar ka marr lëndime trupore. Policia me njësitet kompetente ka dalë në vendin e ngjarjes, përderisa personi i lënduar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”.

Komento: