Rrotullohet autobusi, udhëtaret mbeten të ngujuar brenda – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rrotullohet autobusi, udhëtaret mbeten të ngujuar brenda

17:37 | 13 Shkurt 2019

Para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë është rrokullisur një autobusë.

Të gjithë udhëtarët kanë mbetur të ngujuar brenda autobusit dhe po presin intervenimin e ekipeve të shpëtimit.

Në këto momente sapo ka arritur një ekip i policisë. Akoma nuk dihet numri i udhëtarëve si dhe nëse ka apo jo të lënduar gjatë këtij aksidenti.

Shkaqet e aksidentit gjithashtu nuk dihen. Megjithatë për informata më të hollësishme do t’ju njohim në vazhdim si dhe në edicionin e lajmeve të orës 19:oo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!