Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit

20:28 | 29 Tetor 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.

Duket se me këtë foto ia ka bërë vjehrrës zemrën ‘mal’./ORAinfo/

Komento: