Ryva ka dalur me shoqen e saj të ngushtë, por flokët e saj të shthurur morën tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva ka dalur me shoqen e saj të ngushtë, por flokët e saj të shthurur morën tërë vëmendjen

16:49 | 24 Shtator 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me flokët paksa të shthurur./ORAinfo/

Komento: