Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale

14:53 | 26 Tetor 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: