Ryva po duket zonjë e rëndë me këtë veshje që ka shkuar në dasmë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva po duket zonjë e rëndë me këtë veshje që ka shkuar në dasmë!

23:29 | 04 Gusht 2022

Ryva Kajtazi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ani pse karrierën e saj e filloi si aktore, ajo namin më të madh e bëri si këngëtare, duke filluar nëpër bende të ndryshme, e ma pas kaloi si solo këngëtare, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është njëra nga artistet më të angazhuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme.

Sonte Ryva ka publikuar një foto nga një dasmë. E veshurt me fustan të zi e me stil, Ryva po duket zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Komento: