Ryva po ‘sfidon’ të gjitha me pamjen, shikoni si është zbukuruar për të dalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ryva po ‘sfidon’ të gjitha me pamjen, shikoni si është zbukuruar për të dalë

20:12 | 11 Korrik 2019

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato të fillimeve të karrierës, përcjell ORAinfo.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se i ka prerë flokët të shkurta.

E me pamjen e re duket se Ryva po i lë nën ‘hije’ të gjitha./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!