Ryva tregohet e zonja në kuzhinë, përgatit ‘ëmbëlisrë me kumbulla’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva tregohet e zonja në kuzhinë, përgatit ‘ëmbëlisrë me kumbulla’

21:52 | 26 Shtator 2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo këtë verë e ka kaluar nëpër dasma e të ndryshme. E tani kur ka përfunduar sezoni i dasmave, Ryva ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë.

Ajo ka publikuar disa video duke bërë ëmbëlsira.

“Ëmbëlsira me kumbulla”, i ka përshkruar videot Ryva.

Kaq e ëmbël po duket ëmbëlsira e përgatitur nga këngëtarja e njohur. /ORAinfo/

Pamje:

Komento: