Sa për “sy e faqe”,ky ëshë lojtari që luan pa pikë vullneti te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sa për “sy e faqe”,ky ëshë lojtari që luan pa pikë vullneti te Milan

20:36 | 19 Janar 2019

Gonzalo Higuain, vazhdon të stërvitet me skuadrën e Milanit, nën sytë e Leonardo dhe Paolo Maldini, pavarësisht interesit nga Chelsea.

Pritet që Higuain nuk do të luajë një rol të madh në udhëtimin e së nesërmes në Marassi përcjell ORAinfo.
Megjithatë, ai mbetet një opsion për Rino Gattuso derisa të gjendet një marrëveshje mes Juventusit, klubit që zotëron Higuain dhe Chelsean.

Pastaj Milan do të vendosë pamjet e tyre në një lëvizje për yllin e Polonisë Krzysztof Piatek. Të dy ekipit besohet të kenë diskutuar transferimin gjatë një takimi të fundit …/ORAinfo/

Komento: