Sabri Fejzullahu emocionohet në 1-vjetorin e lindjes së mbesës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sabri Fejzullahu emocionohet në 1-vjetorin e lindjes së mbesës

18:05 | 25 Shtator 2020

Sabri fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ai në një-vjetorin e lindjes së mbesës së tij, Anës, ai ka shkruar në urim emocionues.

“Sot ta festojme. nji vjetorin e lindjes o te bekofte perendija o diell i gjyshit.100 te tjera o drite e hane e ylle.Ti shpirt i gjyshit ANNA”- ka shkruar Sabriu./ORAinfo/

Komento: