Sabriu e Nera e duan shumë Morenën, shikoni ҫfarë bëjnë kur e takojnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sabriu e Nera e duan shumë Morenën, shikoni ҫfarë bëjnë kur e takojnë

09:50 | 03 Shkurt 2019

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Sabriun dhe Morena Tarakun.

Ata e duan shumë Morenën, e këtë e tregojnë vazhdimisht./ORAinfo/

Komento: