Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

16:43 | 17 Tetor 2020

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Është Safetja ajo që komentohet shumë për jetën e saj private.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me bashkëshortin dhe vajzat ,e është padyshim pamja e këngëtares ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: