Safetja e Sahidja vishen me fustana të gjatë, ka diҫka që bie në sy

15:31 | 13 Dhjetor 2018

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo kanë publikuar një foto në të cilën shihen të veshura më fustana të gjatë dhe po duken shumë elegante.

Ajo që bie në sy është se Sahidja nuk ishte e koncentruar teksa po bëhej fotografia./ORAinfo/

Komento: