Safetja në gjendje aspak të mirë, ҫfarë ka ndodhur me të? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Safetja në gjendje aspak të mirë, ҫfarë ka ndodhur me të?

17:32 | 06 Janar 2019

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E Safetja në një foto të sotme, nuk po duken në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

Komento: