Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare

23:40 | 01 Mars 2021

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil ‘cool’ dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Komento: