Sala humbi jetën, Messi vjen me një mesazh tejet prekës për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sala humbi jetën, Messi vjen me një mesazh tejet prekës për të

14:43 | 08 Shkurt 2019

Messi i ka shprehur ngushëllime familjes së Emiliano Sala.

Autoritet kanë identifikuar se trupi i pajetë i pagjetur në aeroplanin e rrëzuar është i futbollistit Emiliano Sala.

Messi i cili disa ditë më parë kishte bërë thirrje që të mos ndalen kërkimet për gjetjen e Emiliano Sala, tani përmes një reagimi ka ngushëlluar familjen dhe të afërmit e futbollistit.

“Ngushëllimet e mia për familjen dhe miqtë e Emilianos. Ne jemi me ju, dhe ne ju dërgojmë gjithë forcën atyre. Pushoni në paqe”, ka shkruar Messi.

Komento: