Salah po çmend rrjetin me këtë video, vallë a është e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Salah po çmend rrjetin me këtë video, vallë a është e vërtetë

20:33 | 07 Shkurt 2019

Si mendoni ju, është reale apo e përpunuar?

Mohamed Salah, ylli i Liverpool, ka postuar një video në profilin e tij në Tëitter ku shfaqet duke kaluar një top brenda një rrote të ngecur në gjysmëlartësi.

Nuk mbaron me kaq, sepse egjiptiani ka marrë një kanaçe Pepsi dhe e ka vendosur mbi rrotë para se ta hidhte me një goditje perfekte me të mjatën.

Kjo video është shoqëruar me mesazhin “Në prapaskenë…” dhe ka shumë mundësi të jetë pjesë e një reklame të kompanisë së pijes së famshme, që është edhe sponsori i Champions League.

Gjithsesi, pyetja që po i bëjnë vetes shumë tifozë ka të bëjë me vërtetësinë e videos.

Komento: