Salah- Real Madrid , vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Salah- Real Madrid , vjen lajmi i papritur

20:03 | 05 Shkurt 2019

Liverpooli rrezikon të humbasë Mohamed Salah nëse ata nuk janë në gjendje të fitojnë titullin e Premier Ligës, thotë Emile Heskey përcjell ORAinfo.

Ylli egjiptian ka qenë i lidhur ngushtë me një transferim te Real Madridit në të kaluarën dhe konsiderohet se ka nevojë për një ekip të madh që të përputhet me ambicien e tij.

Salah do të ishte ideal për një klub si Real Madrid./ORAinfo/

Komento: