Samanta ka dal sot, befason me veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Samanta ka dal sot, befason me veshjen

14:41 | 23 Dhjetor 2019

Ajo njihet si njëra nga këngëtaret më me stil.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, është një ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it vendor, shkruan rtv21 .

Samanta është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, Samanta ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi në të cilën vë në pah format trupore.

Ndryshe, “Golosa” është projekti i fundit muzikor që Samanta e ka publikuar më 21 gusht. Deri më tani kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube.

Komento: