Sampdoria-Milan, befasi në formacionet zyrtare

17:08 | 12 Janar 2019

Lucas Paquetá bën debutimin e tij të Milanit që nga fillimi me Gonzalo Higuain në Coppa Italia kundër Sampdoria përcjell ORAinfo.

Me Suso, Lucas Biglia, Jack Bonaventura, Andrea Bertolacci, Mattia Caldara dhe Ivan Strinic të lënduar , është një mundësi e përkryer për të ia dhënë Paquetá një mundësi..

Këto janë formacionet zyrtare:

Sampdoria: Rafael; Sala, Colley, Tonelli, Murru; Praet, Ekdal, Linetty; Ramirez; Quagliarella, Caprari

Milan: Reina; Abate, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paquetà; Castillejo, Higuain, Calhanoglu./ORAinfo/

Komento: