‘San Siro’ bashkon drejtuesit e Barcelonës, ja për ҫfarë arsye – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘San Siro’ bashkon drejtuesit e Barcelonës, ja për ҫfarë arsye

23:39 | 14 Mars 2019

Ndeshja Inter – Eintracht Frankfurt ka sjellur drejtuesit e Barcelonës në ‘San Siro’.

Eric Abidal së bashku me Segura dhe Planes janë parë në ambientet e stadiumit të Inter, duke parë ndeshjen me shumë interesim.

Sipas spanjolles ‘Sport’ arsyeja e prezencës së tyre është lojtari i Frankfurt, Luka Jovic.

Serbi pëlqehet shumë nga drejtuesit e skuadrës katalane, dhe ai sot shënoi golin e kualifikimit për të tërhequr edhe më shumë vëmendje.

Në garë për lojtarin e Frankfurt janë edhe gjigantët gjerman të Bayern Munich. Kujtojmë se kartonin e lojtarit e zotëron skuadra e Benficas, por Frankfurt kanë të drejtë blerje të kartonit të tij, në fund të sezonit, për 6 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse drejtuesit e Barcës do të arrijnë që ta bindin yllin serb për një transferim në ‘Camp Nou’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!