Sapo ndodhi një tërmet në Shqipëri, ja fuqia e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sapo ndodhi një tërmet në Shqipëri, ja fuqia e tij

15:30 | 01 Tetor 2019

Një tëmet sërish ka goditur Shqipërinë.

Një tërmet i magnitudës 3.4 ka rënë në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.

Deri me tani nuk raportohet për pasoja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!