Sapo ndodhi një tërmet në Shqipëri, ja fuqia e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sapo ndodhi një tërmet në Shqipëri, ja fuqia e tij

15:30 | 01 Tetor 2019

Një tëmet sërish ka goditur Shqipërinë.

Një tërmet i magnitudës 3.4 ka rënë në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.

Deri me tani nuk raportohet për pasoja.

Komento: