Sara blen veshje për vajzën, nuk përmbahet në reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara blen veshje për vajzën, nuk përmbahet në reagimin

18:50 | 18 Tetor 2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

E para lindjes Sara po përgatitet për t’u bërë nënë për herë të parë.

Sot, ajo ka blerë veshje për vajzën.

E këtë moment Sara nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: