Sara e Ledrit realizon fotosesionin përrallor me vajzën e vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara e Ledrit realizon fotosesionin përrallor me vajzën e vogël

21:55 | 11 Janar 2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur bashkë me Poemën./ORAinfo/

Komento: