Sara një nënë jo edhe aq e përkushtuar, Ledri do të nervozohet jashtë mase kur ta sheh çfarë i ka ndodhur Poemës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara një nënë jo edhe aq e përkushtuar, Ledri do të nervozohet jashtë mase kur ta sheh çfarë i ka ndodhur Poemës

23:00 | 30 Korrik 2021

Poem Blu shetit në orët e vona të natës.

Vogëlushja e Ledri Vules dhe Sara Hoxhës, është ndër fmijët më të ëmbël të tw njohurve shqiptar.

Nëna e saj Sara duke qenë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ka postuar një video të Poem Blu, duke shetitur në orët kur Poem do të ishte më mirë të ishte në shtratin e saj duke fjetur.

Si duket Poem ka fjetur shumë gjatë ditës, sepse në një fotografi tjeter ajo shifet duke fjetur dhe Sara e quan “Poem Qoftja”.

Kur shetitjes i erdhi fundi, Sara përmes fotografisë tregoi se tani është koha për të shkuar në shtëpi dhe kështu u ka uruar fansave një natë të mirë.

Komento: