Sara nuk ndalet së befasuari ndjekësit, publikon sërish një pamje të bukur me familjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara nuk ndalet së befasuari ndjekësit, publikon sërish një pamje të bukur me familjen e saj

18:39 | 21 Janar 2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje bashkë me Ledrin dhe Sarën, ku po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: