Sara vjen me ndryshim në pamje, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara vjen me ndryshim në pamje, shikoni si po duket

23:20 | 17 Shtator 2020

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka ngjyrosur vetullat, e me pamjen e re Sara po duket mahnitëse./ORAinfo/

Komento: