Sarri “tronditë” Bayernin, po ia rrëmben super-futbollistin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sarri “tronditë” Bayernin, po ia rrëmben super-futbollistin

15:36 | 23 Dhjetor 2018

Chelsea, po përpiqet që të nënshkruajë Robert Lewandowski të Bayern Munichut ose Jamie Vardy të Leicester City në Stamford Bridge për të rritur opsione sulmuese, përcjell ORAinfo.

Ekipi i Maurizio Sarri ka luftuar në pjesë për të gjetur pjesën e prapme të rrjetës në ndeshjet e fundit dhe pritet të bëjë një lëvizje në dritaren e janarit për të shtuar fuqinë e zjarrit në sulm.

Sulmuesi i Polonisë Lewandowski dhe futbollisti anglez Vardy u paraqitën në Kupën e Botës në Rusi më parë këtë vit dhe janë dy kandidatët kryesor që mund të kishin sjellë freski në sulmin e bluve të Sarrit./ORAino/

Komento: