Sasa bëhet tamam si ‘nuse’, po shkëlqen e veshur me fustan të gjatë me ‘xixa’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sasa bëhet tamam si ‘nuse’, po shkëlqen e veshur me fustan të gjatë me ‘xixa’

22:32 | 20 Shtator 2019

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: