Sasa nuk po i ndahet ‘frizerkës’, mahniti të gjithë me grimin që ka bërë sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sasa nuk po i ndahet ‘frizerkës’, mahniti të gjithë me grimin që ka bërë sonte

20:44 | 24 Dhjetor 2019

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Adriana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet se është rregulluar dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: